משפחות יקרות!

לאור ההצלחות בשנים קודמות, הביקוש לכנס המשפחות השנתי של מילם גדל והיה רב מאד השנה.
נערכנו עם כמות חדרים גדולה מבעבר, ועשינו מאמצים רבים על מנת לצרף כמה שיותר משפחות מרשימות ההמתנה. 

אנו מעריכים ומוקירים את האמון והפרגון הרב שלכם לעשייה שלנו.

בברכה,
צוות מילם

משפחות יקרות!

אני שמחה ונרגשת להודיע על פתיחת הרישום ל – “תמונות מהחיים” – כנס משפחות מילם 2019.

גם השנה, עמותת אנוש וצוות מילם מארגנים עבורכן – המשפחות, כנס  פורה, מעניין ומעצים, מתוך הכרה בתפקיד החשוב שלכם כבני משפחה למתמודדים ורצון להעניק לכם יומיים של עצירה, למידה, הפוגה מהשגרה ושל משימת ההתמודדות המורכבת עם יקירכם – כחשובה מאין כמוה.

תכנית הכנס, שנבנתה בקפידה על ידי חברי וועדת היגוי, מציעה שפע של פעילויות: הרצאות, מושבים, פעילות גופנית, קטעי בידור והזדמנויות לחיבורים מרגשים וחווית “הביחד”, לצד אנשים שמבינים ויודעים מה עובר עליכם בחיי היומיום.

בעבר הלא רחוק, משפחות בתחום בריאות הנפש חשו “שקופות”. דיברו מעל ראשן, לא הקשיבו למה שהיה להן לומר, הותירו אותן אל מחוץ לשיח.

לשמחתנו הרבה, מצב זה הולך ומשתנה. הולך ומשתפר.

 

המקום החשוב והקריטי של בני המשפחה בתהליכי החלמה ושיקום בבריאות הנפש, הולכך ותופס תאוצה, שהרי: דווקא בזמני משבר וחולי – אין תחליף לאהבה, לליווי ולהשפעה החיובית של בני המשפחה על האדם המתמודד.

הכנס השנה עומד בסימן יום המשפחה ויעסוק בתכנים הקשורים לחוסן האישי והמשפחתי.

לכולנו אוסף תמונות שאספנו במהלך החיים. חלקן שמחות ומרגשות, אחרות – נחרטו בזיכרונות שלנו דווקא מהמקום של שבר, קושי וכאב. זה הזמן שלנו לעצור לרגע ולהתבונן, לאפשר לעצמנו לשנות פרספקטיבה, לשים פוקוס במקום אחר, אולי אפילו לגלות זווית חדשה מזמנים הזדמנות.

***הכנס מסובסד על יד משרד הבריאות ומספר המקומות מוגבל, מהרו להירשם***

מחכה לראות אתכם בכנס!

להתראות ב“תמונות מהחיים” – מלון יערים – 6-7/2/2019.

בהערכה רבה,
סילביה אזולאי – מנהלת תחום משפחות וצעירים

קצת ממה ששיתפתם אותנו מהחוויות שלכם בכנסים הקודמים

אשתף שבאתי לכנס ובלי הרבה ציפיות. חשבתי אשמע הרצאות מעניינות, אפגוש אנשים (ואחפש את עצמי בין לבין..). אז היה גם זה, והרבה מעבר.

הכנס היה מושקע (והייתי בכנסים טובים בימי חיי), ההרצאות והפעילויות היו מגוונות ומעניינות, היו מעגלי שיח בהנחיית עובדי מילם ובני משפחה מומחים מניסיון,

פגשתי אנשים מעניינים וכאלו שאחרת לא הייתי פוגשת ואנחנו “באותה סירה”, היו פעילויות בידור משחררות, והיתה מעטפת של מלון מפנק, נוף נהדר ואוכל מצויין, שרק הוסיפו לתחושה המפנקת.

יומיים של חופש והטענת אנרגיות, יצאתי מלאה תרתי משמע (-:

היה מדהים ולשנה הבאה כבר אגיע בשקיקה.

אני זכיתי. מזמינה גם אתכם(-:

האווירה היתה עוטפת, התכנים היו מעניינים, מפגשי השיח בקבוצות היו נחוצים. כך הכרנו יותר מקרוב את בני משפחתנו מ”משפחת אנוש” ויכולנו לשתף.

ממש רואים שהושקעה מחשבה בארגון ובמילוי התוכן, והאיכפתיות וההשקעה הורגשה לאורך כל השהות והמעבר מפעילות לפעילות.

עשיתם ועמלתם למעננו בני המשפחה, הרגשתי בזה, וזה היה ניכר בכל.

תודה רבה לכל עובדי מילם והמנחים, שעשו רבות, היו מעורבים והיו שם פשוט בשבילנו.

תודה מיוחדת לך סילביה אזולאי, שהקסמת אותי באישיותך המפרגנת ובכושר הארגון והחיבור שלך בין המרצים, אנשי הצוות והמשתתפים. עשייתך, שליחות.

 

ישר כח לכולכם!

השתתפתי השנה לראשונה בכנס המשפחות בנצרת. היתה לי חוויה נהדרת.

הרגשתי ששמו אותנו במרכז, במקום הראשון. ובלב חפץ.

הכנס היה ממקום מאוד מכבד.

הרגשתי שנתנו לי מתנה.

ואני, קיבלתי את המתנה.

תודה רבה!

“הכנס מחזק ותורם מאד. יוצר הזדמנות לפגוש אנשים נוספים המתמודדים עם בעיות דומות, ולא להיות לבד. כל הכבוד על הארגון המעולה. יישר כוח לעוסקים במלאכה.”

הכנס מחזק ותורם מאד

“תכנים מעולים, לימוד רב ומרגש. ההשקעה הרבה במשפחות, זה כוון נכון שכן הן המעגל הראשון שנותן מענה לרוב הנושאים עם המתמודדים. ככל שנדע יותר, נתחזק, המתמודד יוכל לקבל סיוע במקום המוכר לו על ידי אנשים שהכי אוהבים אותו. תודה רבה!”

תכנים מעולים, לימוד רב ומרגש.

“אני מתפעלת מהיצירתיות, גוון הנושאים ואופן ההגשה. יישר כוח למארגנים ולמפעילים. ההרצאות מאד מרחיבות את האופקים ומעשירות, כל השאר – מרגש ומעורר… תודה על הכל!”

יישר כוח למארגנים ולמפעילים

” זו הפעם הראשונה שאני משתתפת בכנס בתחום זה ופשוט הועשרתי, התמלאתי בידע ובהרגשה של יחד. כנס מבורך. שיבורכו המארגנים והעושים מלאכתם קודש. תודה רבה! read more

התמלאתי בידע ובהרגשה של יחד