נעים מאוד, אני סילביה אזולאי טובעלם, עו"ס ופסיכותרפיסטית. עובדת בעמותת אנוש מאז 2011, תחילה כמנהלת מילם חדרה- מרכז שזכיתי להקים ולהפעיל במשך 3 שנים ובהמשך, מנהלת את תחום משפחות בעמותה ואחראית על 6 מרכזים מקרית שמונה ועד אילת.

לאורך השנים במילם פגשתי אתכם – הורים, ילדים, בני זוג, אחים ובני משפחה נוספים שנאלצים מדי יום ביומו להתמודד עם מציאות חדשה ומורכבת, עם תחושת בלבול וכאב. כשמגבלה נפשית מתגלה בקרב אחד מבני המשפחה, היציבות המשפחתית מתערערת, ועמה נסדקים היסודות עליהן המשפחה התנהלה. סדרי העולם משתנים, וכל מה שהיה ידוע עד למשבר – מתחלף במציאות חדשה. למשבר מתלווים תחושות אבל ואובדן, חוסר אונים, כעס ותחושות אשמה.

ואם לא מספיק הכאב הכרוך בהתמודדות, למדתי עם השנים כמה קשה יכולה להיות ההתמודדות עם הסטיגמה החברתית, המופנית כלפי היקרים לכם, ולעיתים גם כלפיכם.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן – כדי להקשיב, לתמוך בכם בתוך המשבר, לאפשר לכם לעבור תהליך שלעיתים מייצר שינוי ואף התפתחות מתוכו.

למדתי דבר נוסף עם השנים – הידע והמומחיות שלכם לא נלמדים באף שיעור באוניברסיטה, ואנחנו כאנשי מקצוע יכולים ללמוד מכם המון ויחד לייצר שינוי.

אנו שואפים להעניק לכל בן ובת משפחה מענה מותאם אישית, שיתאים לרצונות וליכולות שלכם באותה העת. והכי חשוב – לגרום לכם להרגיש שאתם לא לבד.

מחכים לכם במרכזים של מילם,

סילביה