נעמה אשל

מנהלת מילם ירושלים

עובדת סוציאלית MSW, עובדת בתחום בריאות הנפש למעלה משני עשורים, בעלת ניסיון בעבודה שיקומית עם מתמודדים, ליווי משפחות מתמודדים, הדרכה והכשרת צוותים מקצועיים והדרכת סטודנטים.

מילם בשבילי

זה בית ועוגן. מקום לפגוש וללוות בני משפחה בשעת כאב ומצוקה ולהחזיק יחד איתם את התקווה והאמונה שהשינוי אפשרי ושאיכות חייהם יכולה להשתפר.

דינה אברך

רכזת שלוחת מילם בבית שמש

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה בהצטיינות ותואר שני בעבודה סוציאלית קלינית בהצטיינות, וכן התמחות בטראומה באוניברסיטה העברית.

בעלת הכשרה בטיפול בשיטות ACT,DBT, מיינדפולנס, וטיפול בפגיעות מיניות. מנחה קבוצות ומדריכה.

מילם בשבילי

זו זכות גדולה עבורי ללוות משפחות. אני צוללת עם המשפחות לעומקי הכאב, חוסר האונים והבלבול, אך יחד עם זאת מתפעלת מהעוצמות, האהבה והכוחות האנושיים והאל-אנושיים המופלאים שמתגלים לעיתים תוך כדי התמודדות עם מצבו הנפשי של בן משפחה.

"לא יהיה ניצחון של האור על החושך כל עוד לא נעמוד על האמת הפשוטה, שבמקום להילחם בחושך, עלינו להגביר את האור" – א.ד. גורדון.

מאירה אטינגר

דניאל גבעולי

עו"ס ופסיכותרפיסט. עבר השתלמויות נוספות ובהן טיפול CBT, טיפול מבוסס מנטליזציה, טיפול קצר מועד, טיפול קבוצתי, טיפול בנפגעי תקיפה מינית, הדרכת הורים ועוד.
עובד שנים רבות הן בתחום הפסיכותרפיה, והן בתחום השיקום והסיוע לאנשים עם נכויות נפשיות ופיזיות, במסגרות ציבוריות רבות ומגוונות.

ניסיון רב בטיפולים פרטניים ארוכים ומשמעותיים ובעבודה עם משפחות בבריאות הנפש.

מילם בשבילי
המפגש המקצועי עם אנשים הוא שליחות עבורי. אני מאמין בבני אדם ובכוחות הטמונים בהם.
משבר וכאב הם דברים טבעיים ואנושיים, ולעיתים הם כרוכים בסבל עצום. אולם, משבר יכול גם להיות פתח לצמיחה והתחדשות. המפגש עם בני המשפחה במילם מאפשר לי גם להיות איתם בצרתם, וגם אי"ה לנסות לעזור להם להגיע למקום יותר טוב ומשמועתי עבורם.

אורית דקל

עובדת סוציאלית ומטפלת באומנות בעלת תואר שני, ומלווה רוחנית.

מנוסה בטיפול במבוגרים ובני נוער המתמודדים עם קושי רגשי בתהליכי החיים, במעברים, בהסתגלות ובזמני משבר קשים.

מאמינה שלכל אחד הסיפור האישי שלו, שעליו, בעיקר במצבי קושי וחוסר מוצא, אפשר להסתכל  מנקודות מבט שונות. מאמינה שהכמיהה הטבעית להרגיש טוב, היכולת לריפוי, וכן הקשבה ושיחה משותפת, יכולות להביא להקלה ולתחושת שחרור, וליותר חופש פנימי.

נועה הירשברג

עובדת סוציאלית MSW ובת משפחה. עברה הסבה אקדמאית לעבודה סוציאלית ולומדת פסיכותרפיה בתכנית ללימודי פסיכולוגית העצמי. בעבר הייתה מורה ומחנכת כ-25 שנה, והיא בעלת תואר שני בספרות מהאוניברסיטה העברית. מחברת הספר "שבויה בעצמה".

אני מאמינה בדיאלוג, בקשר ובאהבה.

מילם בשבילי

זה שייכות ובית. המפגש עם המשפחות עבורי הוא שיח מתוך שתי "שפות": הידע המקצועי והידע מהחוויה האישית.

הדס כרם בלומנדל

בעלת תואר שני בעו"ס עם התמחות בטראומה, דוקטורנטית וחוקרת בתחום של פגיעות מיניות. בעלת ניסיון של למעלה מעשור בבריאות הנפש, עם נוער וצעירים בסיכון ועם קהילת הלהטבא"ק.

מילם בשבילי
עבורי, המפגש עם המשפחות במילם מאפשר עבודה מערכתית שכוללת התייחסות ועשייה משותפת  עם המתמודד ומשפחתו כדי לשפר את הרווחה הנפשית הכוללת בבית.

דינה יוספי

עו"ס MSW לומדת בתוכנית הכשרה בפסיכותרפיה.
מלמדת חשיבה הכרתית ע"פ ימימה אביטל ז"ל.

בעלת ניסיון בטיפול ושיקום בבריאות הנפש מזה 15 שנה, כולל עבודה עם נפגעי נפש ואנשים בעלי הפרעות בתקשורת.

מאמינה בחיבור של כל אדם לעצמו, למהותו ולזכות הקיום שלו.

אפרת מלכה

מנהלת משרד, מפיקת כנס המשפחות.

מרגישה מבורכת בעבודה משמעותית עם תחושת שליחות והמון סיפוק.
לתת רק טוב – הטוב יחזור.

אסתר מרכוס

Esther Marcus, M.Sc., is a family therapist, and clinical supervisor, and has been working with families in Milam for many years.

In addition, Esther organizes mental health webinars, and community awareness events specifically for the Anglo-saxon community.